קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

המתנות השימושיות ביותר ליולדת – חלק א'

כשאנו בוחרים מתנה נדמה כי מטרת העל שלנו היא לקלוע לטעמו של מקבלה. כאשר מדובר ביום הולדת או ביום נישואין הרי שמדובר על מניפת מתנות שניתן לבחור מתוכה בקלות יחסית מאחר ואנו מכירים היטב את מי שעתיד לקבל את המתנה וכך להעניק לו את שחפץ לבו. בעת שאנו מחפשים מתנה ליולדת אנו נחשפים לעולם שלם של מתנות הכולל אביזרים, ביגוד ועזרים שונים ומתוך הרצון לקלוע לטעמה ולהעניק לה את המתנה השימושית ביותר אנו מבולבלים ולא יודעים במה לבחור. כאשר מדובר על מתנות ליולדת כדאי להעניק לה מתנה אשר תשמש אותה ללא צל של ספק ותהפוך את מלאכת גידול הרך הנולד לקלה ונעימה.

 

ספר הדרכת הורים:

 

כיום אנו נהנים ממידע רחב אודות גידול הילדים. עד לא מזמן היה קשה להנגיש את המידע להורים הטריים והייתה תחושה כי תורת גידול הילדים הינה איזוטרית. כיום אנו חשופים למניפה רחבה של שיטות אשר מופצת לנו בספרים וכתבים שונים. כאשר מדובר בילד הראשון הורים רבים צמאים למידע שכזה על מנת לקבל טיפים על גידול הילדים, עצות זהב מאלו שהתנסו והדרכה ראשונית בצעדים הראשונים כהורים. כאשר מדובר על מתנה ליולדת תוכלו להעניק ספר שכזה שלבטח ישמח את ההורים הטריים.

 

חבילת ספא לתינוק:

 

כהורים לילדים אנו רוצים להעניק להם את הטוב ביותר – מה שמביא אותנו לא להתפשר על שום דבר אשר קשור בגידולם. חלק משגרת היום בטיפול וגידול התינוק הוא המקלחת אשר מגיעה בסוף היום, אז אנו מביאים אותו במגע עם מים ומסבנים את גופו. כאשר מדובר בתינוקות הרי שיש להם מוצרי אמבט ייחודים המיועדים להם. מתנה נפלאה שאפשר להעניק ליולדת הטרייה היא מארז לאמבט שיכול לשדרג את חווית הרחצה של התינוק. מארז שכזה כולל שמפו, מוס רחצה ואפילו בושם נעים לתינוק. מדובר על מוצרים בעלי ריחות עדינים ההולמים את גופו של התינוק.
בעת שאנו מעניקים מתנה חשובה בעיקר הכוונה ותשומת הלב שאנו מעניקים ליולדת הטרייה, אך יחד עם זאת נוכל למקסם את חווית קבלת המתנה בעת שנעניק לה מתנה חיונית אשר יכולה לסייע לה בגידול התינוק.

Add to cart
×
דילוג לתוכן