קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

המתנה ליולדת הטרייה – ניפוץ מיתוסים אודות

חייבים להגיע אל בית היולדות:

 

אין ספק שלידה הוא אירוע מרגש שכל החברים והמשפחה של היולדת הטרייה היו רוצים להיות נוכחים בו. המציאות היא כי מדובר על הליך לוגיסטי מעט סבוך. לידות רבות נערכות בלילה ואז לא ניתן להגיע, חברים ובני משפחה פעמים רבות גרים מרחק רב ממקום מגורייה של היולדת, ובנוסף לכל זה – הרי שלכולם יש התחייבויות שונות בשגרת היום. הדבר הקרוב ביותר ללהיות קרובים אל היולדת ביומה הגדול, הוא לשלוח לה מתנה אל בית החולים. לא מעטים אלו המרגישים שהמתנה אינה מכובדת אם הם אינם מגיעים להעניק אותה בעצמם. זיכרו, לאחר הלידה המון פעמים תרצה היולדת להיות בקרבת בן זוגה בלבד, כך שאין כל חובה להגיע אל בית היולדות על מנת להעניק את המתנה. תוכלו לבצע משלוח עד אלייה שישמח אותה רבות. 

 

המתנה חייבת להיות יקרה:

 

כלל וכלל לא נכון. כיום מוצעת מניפה עשירה ומגוון רחב מאד של מתנות ליולדת. המשמעות היא שישנם טווחי מחירים רבים שיכולים להתאים לכל כיס. ההנחה שמתנה חייבת להיות יקרה על מנת לרגש או לשמח הינה הנחה שגוייה. מטרת העל של המתנה היא להעניק תשומת לב, כך שאין באמת חשיבות גדולה למתנה שתעניקו. חשוב שתבחרו במתנה שתשרת את היולדת ואת הרך הנולד, אך פרמטר הכסף אינו מדד למתנה מוצלחת או מוצלחת פחות. לסוגי מתנות ליולדת במחירים הנוחים לכל כיס היכנסו עכשיו!

 

מתנה ליולדת קבוצתית לא נחשבת:

 

המון פעמים רוכשים מתנה ליולדת בקבוצה. הרצון להעניק מתנה אישית גורמת להמון אנשים לחשוב כי בעת שמעניקים מתנה כחלק מקבוצה, הנימה האישית נפגעת. מדובר על הנחה שגוייה בהחלט. אם אתם קולגות לעבודה של היולדת הטרייה, הרי שמתבקש כי תרכשו לה מתנה ביחד ותשלחו לה אל בית היולדות. תהיו בטוחים שהיא תוקיר לכם תודה ותזכור כל אחד ואחת מכם לטובה. כפי שצויין קודם לכן, המטרה של המתנה היא להעניק תשומת לב, חיוך והזדהות, כך שאין כל חשיבות לכמות המתנות שתקבל היולדת, אלא לכוונה שמאחורי כל מתנה. אם עדיין אתם חושבים אחרת היכנסו עכשיו למאמר מתלכדים יחד להענקת המתנה ליולדת

 

הזמנה באינטרנט עלולה להיות בעייתית:

 

בדיוק להפך! כיום מרבית הרכישות לטובת מתנות נעשות דרך האינטרנט. לידה הינו אירוע שיכול להפתיע אתכם באמצע יום עבודה, כך שלעתים מבחינה לוגיסטית יכולה להיות בעיה לקפוץ אל חנות המתנות הקרובה ולרכוש מתנה ליולדת. הודות לטכנולוגייה המתקדמת של האינטרנט והחנויות המקוונות השונות, ניתן לרכוש מתנה ולשגר אותה לכל נקודה שתרצו. באתרים השונים תוכלו להנות מקטלוג אינטרנטי שיציג בפניכם את המתנות, את המחיר, את התכולה של המארזים השונים וזמני המשלוח המשוערים. אם לא די בכך, גם תוכלו למיין את סוגי המתנות על פי מין הילוד, תקציב, צבעים וסוג המתנה. כיום הקנייה המקוונת בטוחה ומוגנת, כך שכל שנותר לכם הוא להקליק על העכבר ולשלוח מתנה ליולדת הטרייה.

Add to cart
×
דילוג לתוכן