קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

המלצות למתנות עבור ראש השנה

בכל שנה מגיע החג ואנו מתחילים בלחץ של קניית מתנות לחג לראש השנה. אנו מוזמנים למשפחה ורוצים לכבד את המארחת ובין היתר לכבד את אמא או סבתא וכל מי שאנו אוהבים. לפעמים בין כל הלחץ של ההכנות לחג קשה לנו להגיע להחלטה מה לקנות וזה גוזל מאיתנו זמן יקר לכן ריכזנו עבורכם מספר אפשרויות נהדרות שכל אחד ישמח לקבל. 

מתנות לחג לראש השנה עבור המארחת

כאשר קונים מתנה למארחת, אנו בעצם קונים על מנת להגיד לה תודה על האירוח ועל בישולי האוכל הטעים. אם המארחת היא קרובה אליכם מאוד, ניתן לתת גיפט קארד לאחת מן הרשתות האהובות עליה. אם המארחת פחות קרובה אליכם, מומלץ לקנות דברים נחמדים לבית. מפות לשולחן, ואזה יפה ומיוחדת או סט מצעים איכותי. כמו כן, תמיד ניתן להוסיף בקבוק יין ופרחים.

מתנות לחג לראש השנה עבור סבתא

אם אתם מאלה שקונים מתנות לחג לראש השנה גם לקרובים אשר אינם מארחים, בהחלט ניתן לפנק במתנות קטנות יותר כמו זר פרחים או קופסת שוקולדים איכותיים. ואם זו סבתא שלכם, אז אין ספק שהיא בהחלט תשמח לקבל מהנכדים מתנה מתוקה ופרחונית. ההרגשה הזו שחשבו עליך למרות שלא אתה המארח זה תמיד נחמד ומכבד. מומלץ גם לצרף ברכה לראש השנה אשר מאוד מסמלת את החג הזה. 

מתנות במחיר נמוך לראש השנה

לעיתים אנו רוצים להשקיע במגוון מתנות לחג ראש השנה למספר אנשים, אבל התקציב שלנו מוגבל. למרות התקציב המוגבל, כיום ניתן להשקיע במגוון רחב של מתנות לחג לראש השנה במחירים נמוכים ועדיין להעניק מתנות יפות. אם יש מספר אנשים שאתם קונים להם, תוכלו ללכת לחנות ממתקים, לקנות ממתקים בתפזורת ולגשת לחנות כלי בית, לקנות מספר כוסות גדולות ועמוקות ולעטוף בהן בעזרת נייר צלופן את הכוסות עם הממתקים. זו מתנה יפה מאוד, מכובדת ובהשקעה אחת עבור מספר אנשים. כמו כן, יש עמותות שמייצרות מתנות קטנות ומקוריות ספציפית לחגים. תוכלו להגדיר סכום שמתאים לכם ולקנות על סמך התקציב הזה 

כמה כסף מומלץ להשקיע עבור מתנות לחג לראש השנה

סכום הכסף שתשקיעו עבור מתנות לחג לראש השנה אינה משנה באמת, ניתן כיום לקנות מתנות לחג לראש השנה איכותיות ויפות במחירים נהדרים מבלי להוציא כספים רבים ועם יכולת להשקיע במספר אנשים שחשובים לכם. פשוט חישבו על הסכום שאתם מעוניינים להשקיע, חישבו על האנשים שאתם רוצים לפנק וצרפו ברכה יפה מכל הלב. אנשים מעריכים את זה שחשבתם עליהם. כמו כן, יש היום המון מתנות שימושיות אמוד שניתן לקנות ושכל אחד ישמח לקבל. 

לסיכום, כיום יש מגוון גדול של מתנות לחג לראש השנה מסוגים שונים. ניתן למצוא מתנות יקרות מאוד וגם מתנות זולות יותר או בתקציב מוגבל, אך מה שחשוב בעיקר זו הכוונה. אנשים יעריכו א זה שחשבתם עליהם, במיוחד אם הוספתם כרטיס ברכה עם איחולים לבביים.

Add to cart
×
דילוג לתוכן