קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

היתרונות שבהרכבת מתנה אישית ליולדת

הסיפוק הגדול שבהענקת מתנה מביא רבים לנצל כל סיבה למסיבה ולהעניק מתנה. ישנו אירוע אחד המסתמן כאירוע מרגש מאד להעניק בו מתנה והוא כמובן אירוע לידה: החברה הטובה ילדה, האחות היקרה ללבכם הביאה לעולם את ילדה הראשון והקולגה לעבודה הפכה לאם טרייה? מתנת לידה היא מתנה שכולם אוהבים להעניק, אך לא כולם יודעים מה להעניק כדי לשמח, לרגש ולהפתיע. דעו כי כיום תוכלו להרכיב מארז מפנק ומושקע המסתמן כמתנה האידאלית!

 

שליטה מלאה על מה נכנס ומה יוצא

 

היתרון הראשון שיש לכם עם מתנה בהרכבה הוא כמובן האפשרות שלכם להחליט מה המתנה תכלול. בעבר היו נמכרים אך ורק מארזים מוכנים מראש, כך שהיה עליכם להשלים עם כל הפריטים הנמצאים במארז, כאשר לא תמיד חשתם צורך להעניק אותם. בעת שאתם בונים את המארז שתעניקו מאפס, אתם שולטים על מה נכנס למארז ומה יוצא ממנו. באופן זה, מתנת לידה שאתם מעניקים היא הכי מתנה מכם! מדובר על יתרון משמעותי בעיקר בעת שאתם יודעים מה היולדת צריכה, כך שאתם מעניקים לה מתנה מדוייקת.

 

אתם מגשימים את חזון המתנה שלכם

 

כשאתם מעניקים מתנת לידה אתם למעשה מעניקים חתיכה מכם. המטרה שלכם בתור מעניקי מתנה היא להעניק מזכרת נפלאה מכם ליולדת הטרייה ולמשפחתה, כך שאתם רוצים שהמתנה תשקף אתכם במידת מה. עם הרכבת מתנה אישית, יש לכם את היכולת לבחור את הפריטים המייצגים אתכם, בצבעים המזוהים אתכם ושל המותגים שאתם אוהבים. באופן זה, אפשר לומר ללא כל ספק כי אתם יכולים להגדיר קווים מאפיינים למתנה וגם להגשים את חזון המתנה שלכם.

 

כמה משקיעים במתנה? אתם מחליטים

 

וחשוב לדבר גם על הפרמטר הבא: העלות הכלכלית. כידוע, כוונה טובה וטהורה אינה מספיקה על מנת להעניק מתנה, אלא שנדרשת גם השקעה כספית שלעתים הינה השקעה גדולה מאד. על כן, בעת שאתם מעניקים מתנת לידה המבוססת על הרכבת מתנה אישית, אתם שולטים בתקציב המתנה ובעלות שלה. כידוע, מארזים מוכנים לא משאירים לכם ברירה אלא להתאים עצמכם אל מארז מוכן עם מחיר קבוע. כאן המקרה הוא לגמרי אחר: אתם מגדירים תקציב ולפיו יכולים להחליט אילו פריטים יכללו במארז שלכם.

 

הכלל: שלבו פריטים שניתן להשמיש עוד היום

 

אז אילו פריטים צריכים להיות כלולים בתוך מארז של מתנת לידה? שאלה מצויינת! ראשית, כדאי לתחום בין סוגי המתנות: ישנן מתנות המיועדת לאם וישנן מתנות המיועדות לרך הנולד. ההמלצה? כ-90% מהמארז יהיה מיועד לתינוק ואילו כ-10% לאם. אילו פריטים כדאי להכניס אל המארז שלכם? בעיקר פריטים שהשימוש בהם לא מוטל בספק. פריטים שכאלו כוללים לדוגמא מוצץ, בקבוק, מגבת ובגד גוף. ככל שתעניקו פריטים פונקציונאליים יותר, כך המתנה שלכם תיחשב כטובה ומדוייקת יותר.

Add to cart
×
דילוג לתוכן