קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

החשיבות הגדולה שבהענקת מתנה ליקרים לכם

כיום ישנה תרבות מתנות ענפה ועשירה, המתנהלת בין בני אדם בכל מקום בעולם. גם בתרבויות של שבטים, וגם בעולם המערבי המתקדם – החלפת המתנות היא משהו מקובל שנהוג לעשות חדשות לבקרים. מתנות, תמיד משמחות – גם את מקבלי המתנה וגם את מעניקי המתנה. כעת, שעליכם להעניק מתנה ליולדת, תשמחו לגלות שעל מנת לרגש, אינם צריכים לקרוע את הכיס, אלא רק להעניק מתנה מלב אל לב. ומה לכם יוצא מזה? אתם לא תאמינו אפילו כמה סיפוק!

 

אפקט מרגש למקבל המתנה

 

כאשר מדובר על חברה, מכרה או קרובת משפחה שילדה, הרי שמדובר על אחד האירועים המרגשים ביותר בחיים! כעת, ניתנת לכם ההזדמנות להתרגש איתה ביחד ולהעניק לה מתנה. עבור מקבלת המתנה, מדובר על תשומת לב גדולה שהיא זוכה לה ותחושה רבה של התרוממות רוח. שימו לב כמה כוח יש לכם, מעניקי המתנה, על מצב רוחו של מקבל המתנה. מדובר על זכות אדירה להשפיע בחיוב על אדם אחר, והרי שיש לכם את היכולת לעשות זאת. מתנות ליולדת לרוב ניתנות לרך הנולד, אך בנוסף למתנה זאת, תוכלו גם לשדך מתנה ליולדת הטרייה או להורים הטריים גם יחד.

 

העיקר הכוונה? בהחלט!

 

המון אנשים המעניקים מתנה, חושבים רבות מחוץ לקופסא על מנת להעניק מתנה מקורית ויוצאת דופן. חשוב שתזכרו כי המתנה לא בהכרח חשובה, אלא הכוונה המקופלת בה. אין צורך להתרוצץ בין חנויות מקוונות, ללקט רעיונות והמלצות ולשרוף שעות רבות במחשבה מה לקנות. עבור מקבלי המתנות, מדובר על הכוונה שבהענקת המתנה, והשמחה השוררת בלבם נובעת בעקבות קבלת המתנה בלבד, בלי שום תלות במה הענקתם. לכן, תוכלו לבחור בשי צנוע המוענק מלבכם ועדיין לשמח באותה המידה.

 

אתם מחליטים כמה להשקיע

 

כיום קיים מגוון עשיר של מתנות שתוכלו להעניק כמתנה ליולדת. המגוון העשיר למעשה מאפשר לכם להחליט כמה להשקיע במתנה. אם פעם היו מארזים אחדים כמתנה ליולדת הטרייה ורק אותם יכולתם לרכוש, הרי שכעת יש לכם הזדמנות לשלוט בתקציב המתנה ולהחליט כמה תשקיעו. ישנם מארזים נפלאים הכוללים מגוון רחב של מתנות לרך הנולד לרבות מגבות, גרביים, כובעים, בגדי גוף שונים וקרמים ריחניים נפלאים. בעת שאתם רוכשים את המתנה, אל תשכחו לשים לב לצבעים במארזים השונים, שכן חלקם מיועדים לבנים וחלק מיועדים לבנות. בואו לבחור את המתנה שלכם – לסוגי מתנות ליולדת לחץ כאן! 

 

ומה אתם מקבלים? סיפוק אדיר

 

במחשבה ראשונה, ניתן לחשוב כי רק מקבל המתנה יוצא נשכר האמת היא, שלעתים רבות מעניק המתנה זוכה עוד יותר מאשר מקבל המתנה. בעת שתעניקו לקרובים אליכם מתנה, תרגישו איך הלב נפתח, ואיך הנתינה לכשעצמה מעצימה ומרחיבה. ישנו סיפוק אדיר וכייף גדול לצפות בקרובים אליכם נהנים ומוקירי תודה מהמתנה שלכם. מדובר על יחסי גומלין – כיום אתם מעניקים, ומחר אתם תקבלו, שיוצרים ליכוד וקשר אישי נפלא ביניכם.

זיכרו, המתנה שתעניקו עתידה לשמח ולרומם את רוחה של היולדת הטרייה. אל תלחיצו עצמכם עם תקציבי ענק ועם אובר-מחשבה על מה לרכוש על מנת להפתיע, אלא זיכרו כי ההפתעה הגדולה ביותר היא הענקת המתנה לכשעצמה. כיום עומד לפניכם מגוון עשיר של מארזים במגוון במחירים – כך שתוכלו להעניק מתנה שתהלום את התקציב שלכם ועדיין תשמח רבות את היולדת הטרייה.

Add to cart
Call Now Button
×
דילוג לתוכן