קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

ההבדל בין מתנה לתינוק ובין מתנה לתאומים

שנים חזקים מאחד ואין כל ספק שהם משמחים יותר מאשר אחד משמח! בת משפחה או חברה טובה ילדה תאומים? ברכות חמות! כעת, רגע לפני שאתם מחפשים מתנה לתינוק, עליכם לזכור כי אתם מחפשים מתנה המיועדת לתאומים. מצד אחד אכן מדובר על סוג של מתנה כפולה, אך מהצד השני גם תוכלו להעניק מתנה כללית יותר שאינה מיועדת לכל תינוק בנפרד.

 

שאלת התקציב: משקיעים יותר או את אותו התקציב?

 

ההבדל המהותי ביותר בין מתנה לתינוק ובין מתנה המיועדת לתאומים, היא כמובן שאלת התקציב. הסיבה? עליכם לרכוש מתנה כפולה. כשמעניקים ליולדת מתנה לרגל הלידה, רוצים בעיקר להעניק מתנה שתענה על צורך וכזו שתאפשר לה לגדל את התינוקות בראש שקט והמון שלווה. האם באמת צריך להשקיע תקציב כפול במתנה? ההחלטה היא לגמרי שלכם.

מצד אחד, תוכלו להגדיל את התקציב וכך להעניק מתנה כפולה, כזו המיועדת לכל תינוק בנפרד, אך מצד שני תוכלו להישאר עם תקציב נמוך יותר ולרכוש באמצעותו מתנות צנועות יותר. כן כדאי להקפיד על מתנה המיועדת לתאומים. המשמעות? לרכוש מכל מוצר פעמיים: בגדי גוף, מוצצים או בקבוקים.

 

מגוונים בין מתנות לתינוק ותינוקת

 

כמו כן, ישנו דגש חשוב בכל הקשור למתנות המיועדות לתאומים. כל עוד מדובר על תאומים בני אותו המין, לא באמת ניצב בפניכם אתגר. יחד עם זאת, במידה ומדובר על תינוק ותינוקת, עליכם לבחור שתי מתנות שונות לחלוטין: מתנה המיועדת לתינוק ומתנה המיועדת לתינוקת.

במרבית המקרים, אין באמת הבדל בין הפריטים אלא לרוב כל הנדרש מכם הוא לבחור מתנות זהות בצבעים שונים. כך לדוגמא, בגדי התינוק מאופיינים בצבעי התכלת והכחול, ואילו בגדי התינוקות מאופיינים במרבית המקרים בצבע הורוד והאדום. אלו מכם שרוצים שלא להתעסק מדי בשאלת הצבעים, יכולים לפתור את האתגר עם רכישת פריטים בצבע הלבן המתאים גם לבנים וגם לבנות.

 

רוכשים את אותם הפריטים או דבקים במגוון?

 

האם כדאי לרכוש בדיוק את אותם הפריטים כשמעניקים מתנות לתאומים? גם כאן, תוכלו לדבוק שתי גישות שונות: הגישה האחת אומרת כי כדאי לרכוש את אותם הפריטים בדיוק וכך ליצור מעין שיוויון. המשמעות היא שאם בחרתם לרכוש מארז הכולל בגד גוף, מוצץ, בקבוק ומגבת, כל הנדרש מכם הוא לרכוש עוד מארז נוסף שכזה שאותו תעניקו.

מנגד, תוכלו גם לגוון בין הפריטים השונים שאתם מעניקים וכך האם תוכל לזהות אילו פריטים שייכים למי. בכל גישה שלא תבחרו, תמיד מומלץ לשים אל מול עיניכם את שאלת הפונקציונאליות: עד כמה האם תהיה מרוצה מהמתנה ועד כמה הפריטים שרכשתם יסייעו במלאכת גידולם.

 

מעניקים מתנה לכל תינוק או פריטים כלליים?

 

מתנה לתינוק כפי שאתם שמים לב היא מתנה המצריכה מכם להשקיע המון תשומת לב. אם ברצונכם ליהנות מתהליך רכישה מקוצר יחסית, תוכלו לרכוש פריטים כלליים לתינוקות ולאו דווקא מתנה אישית לכל תינוק. פריטים כלליים יכולים להיות משחקים, קישוטים לעגלה, מוצרי פרפומריה או תיבת נגינה. מדובר על מתנה נפלאה שתוכלו להעניק שתשרת את התאומים ואת האם הטרייה. כל מתנה שלא תעניקו תשמח, תרגש ותפתיע!

Add to cart
×
דילוג לתוכן