קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

האם כדאי לשאול את היולדת מה היא רוצה במתנה?

כשחברה טובה או בת משפחה יולדות, אתם מיד ממהרים לרכוש עבורן מתנות שישמחו אותן ביום המאושר שלהן. מה קורה כאשר קולגה שלכם לעבודה יולדת – האם גם אז עולה הצורך להעניק מתנה? אם אתם בעלים של ארגון והעובדת שלכם ילדה, חשוב מאד לחבק אותה ביום המיוחד הזה ולהעניק לה מתנה ליולדת.

 

עובד טוב הוא עובד שטוב לו

 

אז מצד אחד העובדת שלכם תשמח מאד לקבל מכם מתנה ותשומת לב, אך תוכלו לחשוב גם על מה יצא לכם מזה שתעניקו לעובדת שלכם מתנה. הרי זה לא חדש כי עובד טוב הוא עובד שטוב לו, וברגע שתעניקו לעובדת שלכם שזה עתה ילדה מתנה, היא תרגיש כי היא מוערכת, נאהבת ומקבלת מהמנהלים שלה פירגון עם חזרתה לעבודה. השקעה חד פעמית תבטיח לכם עובדת מרוצה שתחכה לחזור אל ביתה לספר לבעלה מה היא קיבלה היום בעבודה.

 

הענקתם בעבר מתנה ליולדות? מעניקים גם עכשיו

 

כמו כן, חשוב לשמור על סטנדרט מסוים במקום העבודה: כבר הענקתם בעבר לעובדות אחרות מתנה במסגרת מקום העבודה? עליכם להעניק גם לכל היולדות העתידיות במשרד. חשוב מאד שלא להפלות בין העובדות ולהעניק לכולן את התחושה כי הן ראויות לתשומת הלב הזו. במרבית המקרים, הנטייה הטבעית שלכם תהיה להעניק מתנה ולהתרגש עם העובדת הנפלאה שלכם ביום החג שלה. כל שעליכם יהיה לעשות הוא לברר את מין הילוד, ובהתאם להע

כמה כייף זה להעניק מתנה ולשמוע ממקבל המתנה: "יו! זה בדיוק מה שרציתי!". כאלו שתורם כעת להעניק מתנה ולא לקבל, אתם רוצים להיות בטוחים מעל לכל ספק כי המתנה שתעניקו תשמח ותרגש. אתם מחפשים בימים אלו מתנה ליולדת ותוהים האם כדאי לשאול אותה מה היא צריכה? לפניכם למה כדאי לעשות זאת, למה לא ומה אפשר בכל זאת לעשות.

 

בעד: מעניקים מתנה ליולדת  שהיא רוצה וקולעים בול

 

אז למה כן כדאי לשאול אותה מה היא רוצה? כשאתם מעניקים מתנה שאין בה שימוש, נוצרת אכזבה מצד מקבל המתנה. לכאורה, פשוט מאד להבטיח את שביעות רצון מקבל המתנה מהמתנה רק עם שאלה קטנה: "מה היית רוצה לקבל?". שימו לב כי היולדת תשתף אתכם פעולה אם אתם קרובים אליה, אך אם מדובר על קשר רחוק יותר כמו שכנים או קולגות לעבודה, סביר כי היא תרגיש מעט נבוכה.

 

נגד: אפקט ההפתעה המאפיין מתנה? אינו!

 

כשמעניקים מתנה ליולדת לבן, לא מעניקים רק מתנה אלא מעניקים גם הפתעה. הרגע שבו פותחים את המתנה הארוזה ומתמלאים בהתרגשות וציפייה לקראת מה שהולכים לראות, הוא רגע ייחודי מאד המאפיין את המתנות. רגע שכזה יכול להתקיים אך ורק אם תעניקו ליולדת מתנה מבלי להתייעץ איתה עליה. מה שכן יכול לשמח אתכם היא העובדה כי המתנות ליולדת מאד מגוונות וכל אחת מהן יכולה לסייע לה בגידול התינוק, כך שלא באמת צריך לערוך תחקיר במה להעניק לה: החל ממשחק נחמד, דרך פריט לבוש ועד תכשיר ריחני.

 

איך בכל זאת מצליחים להעניק מתנת לידה המושלמת?

 

למעשה, ניתן לשלב בין השניים: בין הרצון להעניק מתנה ההולמת את הצרכים של האם ובין הרצון לרגש אותה מבלי שהיא תדע מה היא עומדת לקבל. איך תוכלו לעשות זאת? עם שאלות שתשאלו את הקרובים שלה. אתם מכירים את בן זוגה באופן אישי? תוכלו לשאול אותו מה היא הייתה שמחה לקבל. יש לכם דיבור עם אמה? למה שלא תשאלו אותה על איזה אביזר לתינוק היא חושבת לאחרונה? כך, תוכלו להעניק מתנה ליולדת לבת או לבן ולהבטיח כי היא תהיה שבעת רצון!

ניק מתנה ליולדת לבן או לבת.

 

מייצרים מסורת נפלאה המלכדת ומגבשת את העובדים

 

אז איזו עוד סיבה יש לכם להעניק מתנה ליולדת לבת או לבן שהיא ילדה? כשאתם מעניקים מתנה לעובדת שלכם, אתם מעניקים אותה בשם כל המשרד. המשמעות? נוצרת אידיליה וגיבוש בין כל העובדים שלכם. ברגע שהעובדים יחתמו את שמם בכרטיס הברכה המוצמד למתנה שתעניקו לה, נוצר מיד חיבור בין העובדים ובין היולדת. כך, אתם מייצרים לעצמכם צוות מגובש, מפרגן ומלוכד! המסורת הנפלאה הזו יכולה להמשיך הלאה עם כל האירועים השמחים במשרד שלכם שיהפכו את מקום העבודה לחממה של ממש.

Add to cart
×
דילוג לתוכן