קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

האם כדאי לקנות או להכין מזכרות לאירועים?

נדמה כי אין באמת שאלה האם צריך להעניק לאורחים מזכרת באירוע, אלא שהשאלה האמיתית היא דווקא האם להכין מזכרות לבד, או לרכוש אותן. כל החלטה שתקבלו תהיה ההחלטה הטובה ביותר עבורכם, אך נדמה כי ישנה עדיפות עליונה דווקא לרכישת מזכרות. הסיבות: חיסכון אדיר בזמן, תוך שאתם הולכים על בטוח!

 

מזכרות לאורחים – על מה ולמה?

 

אולי כדאי תחילה להבין מהי המשמעות של הענקת מזכרות לאורחים באירוע. ראשית, המזכרות מגלמות מטרה שונה לחלוטין בעת שמדובר על אירוע עסקי ובעת שמדובר באירוע פרטי. באירועים העסקיים, מטרת המזכרת היא להשאיר את מותג העסק המארח בתודעת האורחים, תוך שמטמיעים באופן זה את המסרים השיווקיים.

כשמדובר על אירועים פרטיים לעומת זאת, מדובר על הרצון להשאיר חותם בלבבות האורחים, ולגרום להם לזכור את האירוע עוד קצת אחרי שהוא נגמר. מדובר על מחווה יפה, כאשר שביעות רצון האורחים גבוהה מאד בכל אירוע ואירוע בו מעניקים להם מזכרות לאירועים.

 

DIY – יצירתיות ולא מעט זמן

 

האפשרות הראשונה העומדת לרשותכם היא להכין את המזכרות בעצמכם. כיום, ישנם מדריכים שונים באינטרנט שדרכם תוכלו ללמוד טכניקות, לקבל הסבר על חומרים וגם לקבל הדרכה מלאה באשר להכנת המזכרות. למרות שישנו פוטנציאל לחסוך לא מעט כסף עם הכנה עצמאית של המזכרות, הרי שנדרש לא מעט זמן על מנת להכין אותן (בעיקר בעת שמדובר על אירוע של מאות אורחים), והרי שגם נדרשת מידת מה של יצירתיות.

 

רכישת מזכרות – חיסכון בזמן, ללכת על בטוח

 

אפשרות שניה וגם זו המסתמנת הפופולארית יותר, היא רכישת המזכרות. שימו לב כי אינכם צריכים להתאים את עצמכם למזכרת ספציפית בעלות מסוימת, אלא שאתם יכולים להגדיר את התקציב לרכישת המזכרות ולפעול לפיו. בגדול, אינכם צריכים להשקיע יותר מכמה שקלים על מזכרת בודדת, כאשר המזכרת יכולה להיות ספר תהילים ממותג, תליון, צנצנת שוקולדים, שוטים ממותגים ועוד. טיפ: שימו לב כי אתם מתאימים את המזכרת לאופי האירוע.

 

את המזכרות תוכלו להעניק עוד הרבה לפני האירוע

 

לעתים, אתם יכולים להעניק את המזכרות עוד לפני האירוע! כך לדוגמא, במידה ואתם חוגגים לילדכם אירוע בר מצווה, תוכלו לשלוח לאורחים שלכם במעטפת ההזמנה את המזכרת. במקרה זה, מזכרת מתאימה תוכל להיות כיפה ממותגת לגברים, ואילו האורחות יקבלו נרות שבת. אירוע המצווה מגלם בתוכו את הזיקה למסורת היפה, כך שאתם מעניקים מזכרת מתאימה לאירוע הנחגג.

Add to cart
×
דילוג לתוכן