קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

האם ישנו הבדל בין מתנה לתינוק בחורף ובקיץ?

אירועי לידה משמחים ומרגשים מתרחשים גם בקיץ וגם בחורף. כאלו שמעניקים את המתנה ליולדת הטרייה, אתם רוצים לדעת האם ישנו הבדל בין המתנות שמעניקים בחורף ובין אלו שמעניקים בקיץ? מתנה לתינוק שתעניקו תרגש ותשמח בכל מקרה, אך בעת שאתם מעניקים מתנה מדוייקת יותר, אתם מעניקים מתנה שימושית יותר.

באפשרותכם לרכוש ב"קרוסלה" מארזים גדולים מוכנים, אך תוכלו גם להרכיב מתנה אישית בעצמכם עם בחירת פריטים עצמאית. אז מה כדאי להעניק בחורף, מה כדאי להעניק בקיץ ואילו פריטי חובה צריכים להיות במארזים שלכם בכל מקרה?

 

חובה לקיץ: קישוט לעגלה

 

מטבע הדברים, בעונות הידידותיות יותר כמו האביב והקיץ, האמהות הטריות נוטות לטייל עם התינוקות יותר מאשר בחורף. על כן, אם הקרובה אליכם ילדה בעונה שכזו, ההמלצה היא להעניק לה במתנה בין היתר גם קישוט לעגלה. בעונות אלו מטיילים עם התינוקות בפארקים וגנים ציבוריים, כך שקישוט לעגלה יכול למנף את החוויה ולהפוך את העגלה של התינוק לעגלה הכי יפה ומעוצבת שיש.

מתנה לתינוק כאמור לא חייבת להתחיל ולהסתיים בקישוט לעגלה, אך כן מדובר על שי יפה שכדאי לצרף. בעוד ישנן מתנות המשרתות באופן ישיר את הרך הנולד, גם ישנן מתנות שמשמחות יותר את האמהות –בדיוק כמו הקישוט לעגלה.

 

חובה לחורף: שמיכה ובגד גוף חמים

 

אם המתנה שאתם מעניקים היא ליולדת שילדה בעונת החורף, עליכם להעניק את תשומת הלב שלכם לפריטים חמימים יותר. עונת החורף מאתגרת את ההורים הטריים, זאת מאחר ונוטים להישאר עם התינוקות יותר בבית ופחות לצאת איתם החוצה – זאת על מנת לשמור על בריאותם.

על מנת להעניק לתינוקות מעטפת נוספת מלבד חום האהבה שהם מקבלים, ההמלצה היא להעניק במתנה פריטים חמים. פריטים שכאלו יכולים לכלול את בגדי הגוף הבסיסיים, גרביים ושמיכות. בעוד ישנם פריטים שאין צורך בכמות גדולה מהם, ישנם פריטים שבעת שיש מהם כמה שיותר, כך טוב יותר – בדיוק כאלו הם הפריטים שאתם תעניקו!

 

פריטי החובה שכדאי להכניס למארזים

 

אם אתם בונים מארז בהרכבה אישית, יש לכם יד חופשית להחליט מה תעניקו. באופן זה, אתם יכולים לדייק את המתנה שלכם מאחר ולרוב אתם יודעים מה האם הטרייה רוצה לקבל. מתנה לתינוק בכל מקרה מומלצת לכלול כמה פריטי חובה בסיסיים שכל אם וכל תינוק צריכים: מוצץ ובקבוק. זכרו, ישנם פריטים שלעולם אין מהם יותר מדי, וככל שיהיה מהם יותר – כך טוב יותר. על כן, כל מארז שלא תעניקו כדאי שיכלול גם את הפריטים הללו.

 

מתנה בהרכבה אישית או מארז מוכן מראש?

 

לכל מתנה יש את היתרונות שלה, גם בעת שאתם מרכיבים את המתנה מאפס וגם בעת שאתם רוכשים מארז מוכן. היתרונות שיש לכם עם מתנה לתינוק שאתם מרכיבים היא שיש לכם שליטה מלאה על התקציב ועל הפריטים הנכנסים אל המארז. בעת שאתם רוכשים מארז מוכן, היתרון הבולט הוא שאינכם צריכים לבזבז זמן רב בהרכבת המארז – אלא אתם מקבלים מתנה מוכנה שהושקעה בה תשומת לב רבה. עשו את הבחירה שלכם וזיכרו כי כל מתנה לתינוק שתעניקו תשמח!

Add to cart
×
דילוג לתוכן