קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

האירועים הפופולאריים ביותר להענקת מתנות

ישנם אירועים שונים בהם נהוג להעניק מתנה. מעבר לעובדה שמדובר במנהג המושרש בתרבות שלנו, מדובר בעיקר על הסיפוק הגדול שבנתינה, המביא רבים להעניק מתנות לאורך אירועים רבים במהלך השנה. אילו אירועים נחשבים כפופולאריים ביותר להענקת מתנה?

 

תוספת חדשה למשפחה? מעניקים מתנה:

 

אחד האירועים השכיחים ביותר בהם נהוג להעניק מתנה, הוא בעת שנולד תינוק חדש במשפחה. מתנה ליולדת הינה מתנה מרגשת המוענקת ליולדת הטרייה על ידי חברייה ובני משפחתה. מתנות ליולדות ניתן למצוא בשפע, והכייף הגדול הוא בעובדה כי ישנו שפע גדול לבחור מתוכו. אם המתנה מיועדת לרך הנולד, ניתן להעניק בקבוקים, מוצצים, בגדי גוף, חולצות מעטפת או קישוטים לעגלה. אם החלטתם לפנק את היולדת הטרייה במתנה לכבוד המאורע המרגש, ניתן להעניק לה חבילת פינוק הכוללת קרמים שונים וריחניים.

 

יום הולדת? אירוע המתנות הרשמי:

 

נדמה כי האירוע הנקשר ביותר עם חלוקת מתנת הוא יום ההולדת. בכל שנה, במחזוריות מדוייקת, מגיע היום בו חוגגים את יום ההולדת. הימים האלו נצבעים בצבעים של שמחה, תשומת לב גדולה ואהבה אינסופית. הענקת המתנה לקרובים לנו היא מנהג תרבותי ארוך שנים המלווה את אירועי ימי ההולדת. מתנה לאירוע שכזה יכולה להיות בקבוק יין, חבילת שי מפנקת או מארזי ממתקים מפנקים המעצימים את מימד החגיגיות ביום מיוחד זה.

 

מתנות לחגים:

 

לוח השנה העברי מלא במועדים משמחים הנחגגים בכל שנה מחדש. חלק בלתי נפרד מתחושת החג הנפלאה קשורה בין היתר להחלפת המתנות המסורתית המתבצעת בין בני משפחה וחברים. כאשר רוצים להעניק מתנות לחגים, מדובר בעיקר על מתנות המוענקות בפסח ובראש השנה. בראש השנה תוכלו להעניק מארז מפואר של בקבוק יין ופינוקי שוקולד או קופסאות מעוצבות וממותגות המלאות בממתקים ויעניקו פתיחה מתוקה לשנה הבאה עלינו לטובה.


בפסח, ניתן להעניק את צלחת ליל הסדר המסורתית אשר מחולקת לברכות החג מהאגדה הנפלאה. אם אתם מעונייים במתנה כללית יותר, ניתן להעניק גם בחג זה מארז המאגד בתוכו בקבוק יין, נרות ריחניים ושוקולדים שכולם כשרים לפסח ועל כן ניתן להעניק אותם כמתנה לכלל המגזרים.

Add to cart
Call Now Button
×
דילוג לתוכן