קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

ביקור בבית היולדות: כל מה שחשוב לדעת

גם אתם לא יכולים כבר לחכות לקבל את הטלפון מבן זוגה של הקרובה אליכם שיספר: היא ילדה! ישנם המון אירועים מרגשים בחיים, אך אירוע כמו לידה מסתמן ללא ספק כאחד המרגשים ביותר. מאחר ואתם לא יכולים להחזיק את ההתרגשות הגדולה שלכם ואתם רוצים להביא אותה לידי ביטוי – אתם מתכוונים להגיע לביקור בבית היולדות.

מאחר ולא מדובר על ביתה של היולדת, אלא רק על מקום זמני, חשוב שגם אתם תיערכו על הצד הטוב ביותר לקראת הביקור שלכם. וזיכרו: אל תגיעו בידיים ריקות לביקור!

 

הבטיחו מראש כי היולדת מרגישה טוב

 

למרות שמדובר על אירוע מרגש, לא ניתן להתעלם מהעובדה כי חלק מהיולדות עוברות לידה לא כל כך קלה. בכדי להבטיח שהביקור שלכם אכן יהיה ביקור נעים ומפרה, כדאי בהחלט לוודא עם אמא שלה או בן זוגה כי היא מרגישה טוב, ואכן ניתן להגיע אליה לביקור. שימו לב: כך או כך, בשלושת הימים הראשונים כדאי מאד להימנע מביקורים, ולתת ליולדת את הזמן עם הרך הנולד ועם בני משפחתה.

 

הגעתם לבקר? אל תגיעו בידיים ריקות

 

זה לא שהמתנה היא הדבר החשוב ביותר, אלא שמתנה פשוט משמחת, מרגשת וגם מקשטת את חדרה של היולדת. תוכלו מראש לרכוש מתנה ליולדת באינטרנט, כך שמיד עם הבשורה המשמחת כי היא ילדה – תוכלו להגיע עם המתנה. אלו מכם שרוצים לשלוח את המתנה ביום הלידה, יכולים לשלוח את המתנה ישירות אל בית היולדות ולהגיע לבקר אותה בהמשך.

מה תוכלו להעניק? הבחירה היא לגמרי שלכם, ולשמחתכם – כל מתנה שלא תעניקו תהיה מתנה נפלאה ומרגשת. המתנות הפופולאריות ביותר עם זאת כוללות:

  • מארז של מוצצים ובקבוקים
  • מארז מפנק ליולדת – מוצרי ספא שונים
  • בגדי גוף, מגבות וגרביים
  • קישוטים לעגלה וספר צעדים ראשונים

 

בדקו מבעוד מועד מהן שעות הביקורים

 

ומה עם קצת לוגיסטיקה? ביקור בבית היולדות תחום בשעות ברורות – כך שאתם צריכים לבדוק מראש עם בני המשפחה של היולדת מהן השעות הביקור. על מנת לאפשר ליולדות לנוח ובכדי לשמור על סביבה שקטה לאורך שעות היום, ישנן שעות מוגדרות וקבועות לביקורים.

שימו לב: גם אם תגיעו מצפון הארץ אל בית יולדות במרכז הארץ בשעות שהן לא שעות הפעילות, לא תוכלו לבקר את היולדת. בדיקות מקדימות שכאלו יבטיחו כי לא תשובו עם המתנה שלכם (ועם ההתרגשות הגדולה שבלב) בחזרה לביתכם.

Add to cart
Call Now Button
×
דילוג לתוכן