קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

ביגוד לתינוק, מתנה מקסימה ליולדת

בחירת מידות של בגדי תינוקות

אחד הדברים היותר מבלבלים בנושא של בגדי תינוקות הוא כמובן בחירת המידה. תינוקות לא נולדים באותו המשקל, תינוק/ת קטנים שזה עתה נולדו יכולים להיות ממש קטנים ואז סביר שיעלו עליהם מידות הניו בורן. תינוקות שנולדו מעט יותר גדולים ולו בקילו אחד יותר, יוכלו ללבוש בגדי תינוקות במידה 0-3. נשאלת השאלה מה להכניס לתוך מארז המתנה? בכל הנושא הזה חשוב לדעת כי תינוקות קטנים נשארים במידת הניו בורן כחודש בלבד ועוברים למידת בגדי תינוקות 0-3. עוד דבר שחשוב לדעת שרוב האימהות מצטיידות כבר בביגוד ראשוני לתינוק במידת ניו בורן ולכן מידה 0-3 יותר אידיאלית עבור מארז המתנה. כמו כן, תמיד אפשר לחשוב קדימה ולקנות ביגוד מתקדם יותר במידות 3-6 שישמש את התינוק\ת בהמשך. 

מתנות ליולדת המכילות ביגוד ראשוני לתינוק

עוד שאלה שמתלבטים לגביה בקניית ביגוד ראשוני הוא איזה ביגוד קיים עבור תינוקות. אז עבור תינוקות קטנים יש ביגוד מאוד ספציפי הכולל בדרך כלל אוברולים, חולצות מעטפת ומכנסי רגלית. ניתן להכניס למארזי ביגוד לתינוק מספר מכנסי רגלית, שני אוברולים, שתי חולצות מעטפת, כובע תואם, זוג גרביים וספר תהילים ורוד או כחול לפי מין התינוק. זהו מארז יפה מאוד שכל יולדת תשמח לקבל. אפשרות נוספת היא לקנות חליפה יפה, מושקעת. אפשרות זו טובה מאוד כאשר הלידה היא בסמוך לחגים ואז מתנה כזו יכולה להיות מאוד שימושית. 

אפשרויות נוספות למתנות עבור היולדת אשר ניתן להכניס בתוך מארז

מארזי מתנה עבור היולדת יכולים להיות גם מארזים הכוללים משחקי התפתחות עבור התינוק/ת, קרמים משובחים עבור היולדת או סט משובח לעגלה. אלו מתנות שתמיד שימושיות וכיף מאוד לקבל, במיוחד אם מדובר בלידה ראשונה. עוד פריטים מאוד שימושיים שאפשר להוסיף למתנה עבור היולדת הם שמיכת קיץ או חורף על פי העונה שבה התקיימה הלידה, מגבת עם כובעון, בובת ארנבון שתינוקות מאוד אוהבים ומלווה אותם לפעמים עד שלב הגן כחפץ מעבר. 

מתנות ליולדת מושקעות מאוד

לפעמים היולדת קרובה אלינו מאוד ואז אנו נרצה להשקיע במתנה גדולה יותר. מתנות נוספות שיכולות להיות מאוד יפות הן נדנדה לתינוק\ת, סט מצעים למיטת תינוק, מגש טיפולים מעוצב, סיכות לעגלה או אפילו תכשיט המסמל את האירוע המשמח. כמו כן, תמיד אפשר להוסיף שובר קניות עבור היולדת, עיסוי לאחר לידה והיד עוד נטויה. בחירת המתנה תלויה כמובן בתקציב שאתן מחליטות להשקיע. לרוב טווח המחירים מתחיל ב- 100 שקלים וגדל על פי רצונכן.

Add to cart
×
דילוג לתוכן