קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

באירוע? מתנה. עכשיו? פרחים

לא מעטים אלו שמעסיקה אותם השאלה מה להעניק מתנה ליולדת הטרייה. מעבר לעובדה שלא תמיד יודעים מה להעניק, הרי שהמון פעמים גם לא יודעים מתי להעניק. בעת שאתם שומעים על כך שהלידה עברה בשלום וישנם חיים חדשים בעולם, אתם מיד רוצים לשמוח בשמחתה של היולדת. מנגד, אתם יודעים שעתיד להגיע אירוע משמח בקרוב – כך שאתם לא  בטוחים מתי כדאי להעניק את המתנה שלכם. לא תאמינו כמה קל הפתרון לסיטואציה זו, ועד כמה תוכלו לשמח אותה בשני האירועים גם יחד. רוצים לדעת איך לבחור מתנה מקורית ליולדת לחצו כאן!

 

אל חדר היולדות – פרחים:

 

החלטתם לפנק את היולדת הטרייה במתנה כבר עם הלידה? הרי שאתם עתידים לשמח אותה מאד. אל חדר הלידה או אל ביתה, לא מומלץ להגיע עם מתנת הלידה שאתם מתכננים לרכוש עבורה, אלא להגיע עם דבר קטן וסימבולי שישקף בפנייה את אהבתכם ושמחתכם איתה. זר פרחים עונה בדיוק על הגדרה זו, תוך שאתם גם מעניקים לה תשומת לב רבה ומשתתפים איתה בהתרגשות, וגם שומרים את המתנה הגדולה שלכם לאירוע הברית או הבריתה. פרחים צבעוניים בחדר הלידה או בביתה יתרמו רבות לאווירה המרגשת.

 

לא חייבים להגיע, תמיד אפשר לשלוח:

 

בעת שאתם בוחרים לשלוח לה זר פרחים לחדר היולדות, הרי שאתם אפילו לא צריכים להגיע פיסית על מנת להעניק לה אותו. המון פעמים מרגישים צורך להעניק ליולדת את הפרטיות שלה לאחר הלידה, ועל כן שולחים מתנה מרחוק. את זר הפרחים שלכם תוכלו לשלוח בקלות עם משלוח פרחים בתל אביב. לרוב חנויות הפרחים יעניקו לכם שירות משלוחים לאיזורים נרחבים, כך שתוכלו להגיע אל כל בית יולדות שבו היא נמצאת. צרפו אל זר הפרחים ברכה מרגשת מכם, ותהפכו אותה בקלות ליולדת המאושרת בעולם.

 

את המתנה הגדולה מעניקים באירוע:

 

לצד האירועים בהם נהוג להעניק מעטפה עם כסף, דווקא אירועי הברית והבריתה ידועים בכך שבהם נהוג להעניק מתנה. הרציונאל הוא שעם הכסף שההורים הטריים עתידים לקבל, הם יצטרכו לרכוש מוצרים ואביזרים רבים לטובת גידול התינוק. כך, בעת שאתם מעניקים להם מתנה, אתם חוסכים מהם את הטירחה ואת המאמץ לרוץ לחנויות לרכוש מוצרים שונים. את המתנה הגדולה שתכננתם להעניק ליולדת – תוכלו להעניק באירוע.

לרשותכם מגוון מארזים שונים שכל תכליתם הוא להקל את מלאכת גידול התינוק. תשמחו לגלות שאת המארזים תוכלו לרכוש גם במסגרת מקוונת, כך שלא תצטרכו לצאת מהבית על מנת לרכוש מתנה. המארזים כוללים פריטים רבים – החל מבגדי הגוף החיוניים, דרך קרמים נעימים לעורו של התינוק ועד קישוטים לעגלה. המגוון העשיר של המארזים מאפשר לכם לבחור גם את הצבעים של הפריטים וכך להתאימם גם לבנים וגם לבנות. מה שבטוח הוא שהיולדת הטרייה עומדת לקבל מכם מארז מפנק המלא בכל טוב והמון אהבה.

Add to cart
×
דילוג לתוכן