קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

אילו מתנות ניתן להעניק עם אריזה מיוחדת?

בשנים האחרונות מעניקות החברות הגדולות והקטנות תשומת לב גדולה לסוגיית האריזות והשקיות. בעת שאתם רוכשים מוצר בחנות מסוימת המובילה מותג, משלימים לכם את החוויה עם אריזה מיוחדת התורמת רבות לחוויית הקנייה שלכם. אפשר לומר, כי בעת שאתם מעניקים מתנה, אתם גם מעניקים אריזה. דמיינו לכם שאתם מקבלים מתנה יוקרתית לחג, אך היא מגיעה בשקית פלסטיק רגילה – הרי שכך נפגמת ההילה היוקרתית של המתנה. לשם כך, ישנן אריזות התורמות רבות לחוויה בשלמותה. באילו אירועים תוכלו לשלב אריזות מעוצבות?

 

טבעת האירוסין בתוך אריזה ייחודית:

 

טקס הצעת הנישואין הוא ללא ספק אחד הרגעים המרגשים ביותר בחיים. את הטקס לא ניתן לקיים ללא טבעת האירוסין, ויתרה מכך, גם לא ניתן לקיימו ללא אריזה ייחודית ומעוצבת שבה מונחת הטבעת. ישנם מעצבים העומלים על מלאכת עיצוב אריזות, שמטרתם לדאוג לכך שיהיו אריזות מדויקות ונכונות לטבעות. בעת שלא תציעו את הצעת הנישואין עם טבעת הנשלפת מתוך קופסא, הרי שאפקט ההתרגשות מתפספס ומשהו בריטואל הטקסי של הצעת הנישואין נפגם.

 

פריט לבוש יוקרתי:

 

החלטתם לפנק את בת זוגתכם בפריט לבוש יוקרתי ומפנק? הרי ששקית פשוטה ומזדמנת אינה אריזת המתנה האידיאלית, אלא עליכם לדאוג לאריזה שעוצבה במיוחד. ישנן אריזות מחומרים שונים ומצורות שונות, שיכולות לתת מענה לטובת פריטי לבוש שונים. בעת שמעניקים מתנה באריזה, למעשה יוצרים שלב מקדים של התרגשות עוד טרם נפתחת המתנה. האריזה המעוצבת כל כך מזמינה ומרגשת, עד שמתעכבים בפתיחת המתנה על מנת להנות מהרגעים המרגשים שבאחיזת האריזה. לכן, אל תפסחו על אריזה ייחודית בעת שאתם מעניקים מתנה ליקרים לכם.

 

מארז ספא מפנק:

 

מארזי הספא הפכו לאחת המתנות הפופולאריות ביותר כיום, המוענקות לגברים ולנשים כאחד. את מוצרי הספא לרוב אורזים לכם בנייר צלופן, ומה שקורה בפועל הוא שעד שאתם מעניקים את המתנה, הצלופן מספיק לאבד מצורתו והנראות הכוללת אינה אסתטית כפי שהייתה תחילה. את מוצרי הספא שרכשתם, תוכלו לארוז באריזות מעוצבות ומיוחדות, שגם יגנו על המוצרים בעת שהם יונחו במארז איכותי, וגם ישדרגו את נראות המתנה לאלו המקבלים אותה. את האריזות תוכלו לרכוש בעצמכם, או לעצב ביחד עם מעצבים מוכשרים המעניקים שירות של עיצובי אריזות.

 

אריזה מעוצבת – משקיעים במתנה עד הסוף:

 

כשמעניקים מתנה, מעניקים אותה כי רוצים להשקיע ולהראות חיבה. ניתן לחשוב כי ההשקעה מסתיימת רק עם בחירת המתנה, אך אין כך הדבר. חשוב לזכור כי נראות המתנה משפיעה רבות על החוויה הכללית של אלו המקבלים אותה, והחוויה נגזרת גם מאריזת המתנה שלכם. השקיעו עוד קצת זמן ועוד קצת מתקציבכם, וארזו את המתנה שלכם באריזה ייחודית ומעוצבת שתמנף את ההתרגשות ואת השמחה של מקבל המתנה. מה לכם יוצא מזה? סיפוק רב מלראות את יקיריכם שמחים!

Add to cart
×
דילוג לתוכן