קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

אילו מזכרות ניתן להעניק לאורחים באירועי הברית

המארחים באירועים נהנים משלל המתנות המעניקים להם האורחים. בשנים האחרונות נוצרה מסורת בה המארחים באירוע מחזירים גם הם מתנה למיטב האורחים בדמות של מזכרת קטנה בסוף האירוע. המזכרות ניתנות באירועים פרטיים ואירועים עסקיים גם יחד, והפכו להיות חלק בלתי נפרד מהאירועים המתקיימים כיום. כאשר מדובר על אירועי הברית והבריתה, אילו מזכרות ניתן להעניק לאורחים?

 

קופסאות מתנה:

 

המזכרות אינן צריכות להיות מתנות גדולות או יקרות, אלא תפקידן לשמש מזכרת מתוקה מהאירוע. אחת הדרכים להעניק מזכרת מהאירוע היא באמצעות קופסה קטנה המלאה בממתקים. כאשר מדובר באירועי ברית ובריתה נהוג לקשר את האירוע למתוקים, ועל כן בהמון אירועים נפרס גם שולחן מתוקים לאורחים. את קופסאות המתנה תוכלו לבחור בצבעים שונים על פי אופיו האירוע ועל פי מין התינוק, אותן תוכלו למלא בסוכריות או שוקולדים לבחירתכם.

 

ספר תהילים עם הקדשה:

 

כאשר מחפשים מתנה ליולדת, המון אורחים מוצאים לנכון להעניק כמתנה ספר תהילים. מדובר על מחווה מרגשת המוענקת ליולדת הטרייה, ולעתים ספר התהילים אף מגיע כסיכה או מחזיק מפתחות אשר ניתן להצמיד לעגלה. עם חיפושכם אחר מזכרות לכל אירוע, תוכלו להעניק לאורחים שלכם ספר תהילים בסוף האירוע אשר יברך אותם לשלום ויותר מכל – יהווה עבורם מזכרת מהאירוע המיוחד שלכם.

 

צ’ייסרים ממותגים:

 

אירועי הברית והבריתה מגלמים בתוכם מימדים גדולים של שמחה, אושר ואהבה. את האירועים מלווה לרוב בר אלכוהול אשר מעצים את תחושת השמחה הגדולה הנוכחת באירוע. מזכרת יפה שאפשר להעניק לאורחים עם עזיבתם את מתחם האירועים, היא שלישיית צ’ייסרים הממותגים בהקדשה אישית. את ההקדשה אפשר ליצור עם שם התינוק ותאריך האירוע, וכך להשאיר מזכרת של ממש מהאירוע בקרב האורחים.

 

משאירים טעם טוב לסוף:

 

רבים תוהים האם מזכרת כזו הניתנת באירועים אכן נחוצה. טיבה של חוויה נמדד על פי תחילתה וסופה, ולכן נרצה להעניק סוף מתוק לאורחים על מנת להשאיר להם טעם טוב מהאירוע. כדאי להעניק מזכרת בסוף האירוע, אך השיקול איזו מזכרת להעניק ומה התקציב שאתם מוכנים להקציב לה, לחלוטין בידיים שלכם. ישנן מזכרות נוספות אשר ניתן לבחור ולשלב באירוע וכולם יעניקו את אותו אפקט מרגש ומחוייך.למידע נוסף על מתנות לאורחים באירועים לחצו כאן!

Add to cart
Call Now Button
×
דילוג לתוכן