קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

איך קובעים את התקציב להשקעה במתנה ליולדת

אתם כבר יכולים לדמיין את המתנה שתעניקו ליולדת אך אינכם יודעים כמה כסף להשקיע בה? המדריך הבא יכוון אתכם! על בסיס ארבעה שיקולים שונים, תוכלו לגבש תקציב לרכישת מתנה ליולדת. האם צריכים להשקיע מאות שקלים בכדי להעניק מתנה מרגשת? לא בהכרח:

 

השיקול הראשון: השיקול הכלכלי

 

ראשית, מאחר ומדובר על רכישה בסופו של דבר, כדאי לקחת בחשבון את השיקול הכלכלי. כל אחד יכול להרשות לעצמו תקציב אחר, ועל כן חשוב להתחשב בשיקול שכזה. הבשורה המשמחת היא שניתן לרכוש מתנה ליולדת במגוון רחב של תקציבים – מעשרות בודדות של שקלים ועד מאות שקלים, כך ששיקול כלכלי לא צריך להנחות אתכם האם להעניק מתנה או לא. עם כל תקציב שלא יהיה, ניתן להעניק מתנה מרגשת ונפלאה שתמלא את תפקידה ותעניק תשומת לב מחבקת.

 

השיקול השני: עד כמה אתם קרובים ליולדת?

 

בנוסף, בעת שאתם מתלבטים בשאלה כמה כסף להשקיע ברכישת מתנה ליולדת, הרי שכדאי לקחת בחשבון את מידת הקירבה שלכם אל היולדת. בעוד קרובי משפחה וחברים טובים ירצו להשקיע את הסכום המקסימלי המתאפשר להם, הרי שמעגל רחוק יותר כמו שכנים, מכרים רחוקים או קולגות לעבודה, ירגישו בנוח להסתפק בתקציב מעט צנוע יותר. שוב, חשוב לזכור כי מטרת המתנה היא להעניק תשומת לב, כך שעם כל תקציב שלא יושקע, העיקר היא הכוונה הטהורה.

 

השיקול השלישי: מכמה אנשים מוענקת המתנה?

 

שיקול נוסף שחשוב לקחת בחשבון הוא כמה אנשים מעניקים את המתנה. ישנם אלו הבוחרים להעניק מתנה ליולדת אך ורק מעצמם, תוך שכך הם שומרים על הפאן האישי והאינטימי. מנגד, ישנן קבוצות המתאגדות הבוחרות להעניק את המתנה יחד: אחים שבוחרים להעניק לאחותן מתנה משותפת, קבוצה של חברות טובות וכמובן שגם הקולגות למקום העבודה שאוספים כסף ומעניקים מתנה משותפת.

שימו לב כי בעת שאתם מתאגדים יחד לטובת רכישת מתנה, המטרה היא להגיע לתקציב כמה שיותר גבוה. המשמעות היא שאם לבד הייתם משקיעים 50 שקלים לדוגמא, הרי שתקציב כזה לא יכול לתפקד כתקציב של מתנה מארבעה אנשים. נסו לשדך בין תקציב הגיוני ובין כמות האנשים המעניקים את המתנה.

 

השיקול הרביעי: ישנם עוד אירועים באופק?

 

ובעת שמעניקים מתנה ליולדת חשוב לקחת בחשבון שיקול נוסף: האם צפויים להיות אירועים נוספים באופק? מתנות לידה ניתנות לרוב מיד עם הידיעה כי היולדת ילדה. מטבע הדברים, צפוי אירוע נוסף בדמות ברית או בריתה, כך שחשוב להבין האם אתם עתידים להתארח גם באירוע זה. במידה וכן, נסו לגבש תקציב אחד לשני האירועים, או שמראש תדבקו בכך שאתם מעניקים מתנה אחת גדולה – מיד עם הבשורה כי היולדת ילדה, או במעמד האירוע אליו תוזמנו. מבלי להערך לאירועים השונים, אתם עלולים למצוא עצמכם עם הוצאה גבוהה מזו שתכננתם להוציא.

Add to cart
Call Now Button
×
דילוג לתוכן