קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

איך לשלב מתנה ליולדת ולתינוק ביחד

עולם חדש נברא, משפחה חדשה נוצרה וההתרגשות גדולה. הקסם של חיים חדשים מציף דמעות שמחה, ואין ספק שרגעי החיבוקים והמבטים הראשונים לאחר הלידה ילוו את זיכרון ההורים הטריים לנצח. כחלק מההתרגשות ומהשמחה נרצה לפנק את המשפחה החדשה במתנה ייחודית.

לעתים מדובר בתשומת לב לאם הטרייה, מתנה ליולדת שמוענקת באופן אישי רק לה ולעתים נרצה לפנק את הרך הנולד באביזר שימושי או במשחק שישרת אותו. האם אפשר לשלב במתנה אחתאת שני הצדדים של המטבע, כלומר מתנה ליולדת שתעטוף בתשומת לב גם את האם הטרייה וגם את הרך הנולד? כמובן, והנה כמה רעיונות.

 

מארז לידה מושלם

 

הדרך הקלה להעניק מתנות ליולדת ולתינוק גם יחד היא פשוט לתת מארז לידה הכולל מגוון פריטים שימושיים שישמשו הן את היולדת והן את התינוק: עבור התינוק ניתן לשים במארז ביגוד,חיתולים, מוצצים, צעצועים, קרם החתלה ופריטים נוספים שישמשו אותו בחודשיו הראשונים. המתנה תשלב פריטים שימושיים ליולדת כגון מוצרי טיפוח וקוסמטיקה, סינר הנקה, מגבת ופינוקים מתוקים שירוממו את מצב רוחה. ניתן כמובן לקנות מארז לידה כזה מוכן או להכין לבד. לקטלוג המוצרים שלנו לחצו כאן!

 

קופונים לבחירת מתנת לידה

 

קופונים לרכישה עצמאית בחנויות לאביזרי תינוקות מס

פקים לאם הטרייה מרחב בחירה עצום. כך היא יכולה לשלב בין הנוחיות שלה לצורכי התינוק. היא יכולה לבחור בין מצע החתלה לבין תיק נשיאה, בין אביזרי אמבט לבין אוניברסיטה או לרכוש חבילות טיטולים ומגבונים בכמות שתשרת אותה לטווח ארוך. היא בוחרת את מה שנחוץ לה ולתינוקה. אפשר לתת לה גם שובר לחנות מקוונת המוכרת מתנות ליולדת ובכך לחסוך ממנה אפילו את היציאה מהבית שהופכת למשימה מורכבת לאחר הלידה.

 

מתנה מוזיקלית לתינוק וליולדת

 

מוזיקה מרגיעה ומשרתת את השלווה הנפשית הן של התינוק והן של האם. מערך דיסקים הכולל מוזיקת עולם מרגיעה, מוזיקה מדיטטיבית או קלאסית תשרת את האם והתינוק בזמן החתלה, הנקה, רחצה ושאר הטיפולים היומיומיים.

 

מתנה לבריאות היולדת והתינוק

 

כשהאם אוכלת היטב, התינוק מרוויח, על אחת כמה וכמה אם הוא יונק. שירותי קייטרינג לחודש הראשון שיגיעו עד לבית היולדת ויספקו ארוחת צהריים חמה בכל יום, יהיו מחווה מפנקת מאוד לאם ולתינוקה החדש, ויספקו הרבה יותר ממערך תזונתי נכון ובריא. מדובר בפינוק מוערך מאוד.

כשבוחרים מתנה ליולדת ולתינוק חוב להגדיר על אילו צרכים היא אמורה לענות. במקרה זה המתנה תענה על צורכי האם והתינוק. חשוב להגדיר האם היא אמורה להיות שימושית או רק דקורטיבית ומה התקציב המיועד עבורה. הבחירה במתנה המתאימה תלויה ברוב המקרים גם ברמת הקרבה אל האם והתינוק ובמהות הקשר.

יש הטוענים שמתנות לידה אמורה בראש ובראשונה לשרת את הרך הנולד ולאחר מכן את האם, משום שהוא גולת הכותרת, השחקן העיקרי במערכה. אחרים טוענים כי מי שטרח בערב שבת אין ספק שמגיע לו לאכול בשבת, והאם היא זו שעשתה דרך ארוכה וכואבת כדי להביא לעולם את התינוק הזעיר, ולכן לה מגיעה במת תשומת הלב גם בעניין המתנות. הרעיונות שהבאנו משלבים בין שתי הדעות.

Add to cart
Call Now Button
×
דילוג לתוכן