קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

איך להתאים מתנות לחגים לפי סוג היחסים ?

ברוב מקומות העבודה דואגים לפנק את העובדים במגוון מתנות לחגים מקוריות, חלקן קשורות לאווירת החג וחלקן פחות. חלקנו רוצים להודות למארחים שלנו על האירוח והכנת שולחן החג. זוהי הזדמנות נהדרת לומר תודה גם אם זה במקום העבודה וגם אם מדובר בקרובי המשפחה ולקנות מתנות לחגים שכיף לקבל. כולנו רוצים להפתיע ולהעניק ליקירנו מתנה מכובדת ומכבדת לחג ויש לציין שכיום יש מגוון רחב מאוד. 

איך לבחור מתנות לחגים עבור העובדים?

אחד הדברים הקשים ביותר הוא לקנות מתנות לחגים עבור העובדים, בייחוד כאשר מדובר בכמות גדולה של עובדים וקשה לקלוע לטעמם. המעסיק לרוב מעוניין להפתיע את עובדיו ולהודות להם על העבודה הקשה והמסורה ולתת מעט מאוירת החג גם בארגון בו הם עובדים. כמו כן, עם הזמן העובדים קיבלו מידי שנה סוגים שונים של מתנות והמעסיק פחות מעוניין לחזור ולתת מתנות שכבר ניתנו או שדומות למתנות עבר. הוא מעוניין לחדש והלפתיע את העובדים. הדרך הנכונה לקנות מתנות לחגים עבור העובדים היא קודם להגדיר מה התקציב שלכם. כאשר תפנו למקום שמכין מארזים עבור חברות וארגונים, הדבר הראשוני שיאלו אתכם יהיה שאלת התקציב. כאשר התקציב מוגדר הרבה יותר קל להכווין אתכם למארזים אשר יתאימו לתקציב. לאחר שאלת התקציב חשוב לברר את איכות המתנה. חשוב לתת מתנה שאיכותה גבוה. עדיף מארז קטן עם דברים איכותיים מאשר מארז אשר כולל כמות של מוצרים באיכות ירודה. הדבר האחרון שמומלץ לוודא הוא השימושיות של המתנה. אין כמו לקבל מתנה שימושית ולא כזאת שאין מה לעשות בה. כאשר אתם קונים מתנות לחגים עבור העובדים חישבו האם במתנה יש את שלושת התנאים הללו. כך תגיעו למתנה נהדרת עבורם.

איך לבחור מתנות לחגים מקוריות עבור בני משפחה?

לקנות מתנות לחגים עבור מארחים זה לא תמיד פשוט. אנו מעוניינים לקנות מתנה שתקלע לטעמם, עם זאת לא מעוניינים להגיע להוצאה גדולה מאוד. אם אתם מכירים היטב את המארח ויודעים את צרכיו, סביר שתמצאו את המתנה הנכונה עבורו. אך אם זה לא כך, ודאי תרצו לקנות מתנה מקורית ושימושית אשר מתאימה לו ועם זאת לא יקרה מידי אשר תביך את המארח ואתכם. אנו ממליצים בראש ובראשונה ללכת על מתנה צנועה אשר מכבדת את המאורע. המתנה הפופולארית ביותר היא מארז ממתקים הכולל יין או חפץ נוי. אך בהחלט ניתן להיות מקוריים ולפנק את המארח בספר טוב, ספר בישול, דיסק של זמר אהוב או סט מפנק של מצעים. כמו כן, ניתן לפנק בגיפט קארד לרשת ביגוד או כלי בית, כך שהמארח יוכל לבחור מתנה לפי טעמו האישי. לאחר שבחרתם את המתנה האולטימטיבית אל תשכחו לארוז יפה ולכתוב פתק ברכה, איחולים ותודה על האירוח. 

אילו מתנות לחגים ניתן לקנות כאשר התקציב מצומצם?

אם התקציב שלכם דל ואינכם רוצים להגיע בידיים ריקות, דעו לכם שיש אפשרות נהדרת לקנות מתנות לחגים בתקציב נמוך עד 100 ש"ח. חנויות האונליין מציעות מתנות מגוונות אשר מתחילות בעלויות של 10 ש"ח ועולות בהתאמה. תוכלו לשלב מספר מתנות קטנות יחד וליצור מארז מקורי עם מתנות לחגים אשר מתאימות לאוירה. זוהי אפשרות לא רעה בכלל ויחד עם ברכה בנימה אישית יכולות להיות צנועות, מקוריות ונהדרות. זהו פיתרון נהדר בו גם קניתם מתנה מקורית מבלי לצאת מהית וזה גם עומד בתקציב שהגדרתם לעצמכם.

Add to cart
×
דילוג לתוכן