קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

איך הופכים את המזכרות באירועים למזכרות אישיות

ענף האירועים הינו ענף שלא מפסיק להמציא את עצמו, ומתפתח יותר ויותר משנה לשנה. ממש כמו קולקציות בחנויות הבגדים המחדשות ומרגשות את קהל הקונים, כך בדיוק גם בענף האירועים המבקש להישאר רלוונטי, מפתיע ומרגש עד בלי די. עד לא מזמן, האירועים השונים היו נחתמים בחיבוק ונשיקה של המארחים והאורחים, אך כיום מסתמנת מגמה שונה לחלוטין: נפרדים באמצעות מזכרות לאירועים.

כיום, באירועים הפרטיים והעסקיים גם יחד, נהוג להעניק לאורחים מזכרת מבעלי האירוע. מה מקפלת בתוכה המזכרת? ראשית, מדובר על הכרת תודה. באופן זה, המארחים מודים לאורחים על שהגיעו לאירוע. מעבר לכך, הרי שהמארחים רוצים שהאירוע שלהם יחרט בלבבותיהם של האורחים, ועל כן בוחרים להעניק להם מזכרת במתנה.

 

באילו אירועים מעניקים מזכרות?

 

כיום ניתן להנות מאותן מזכרות בכל האירועים – החל מאירועים עסקיים ועד לאירועים הפרטיים הכוללים אירועי מצווה, חתונות, חינות וימי הולדת. המזכרות הפכו כל כך פופולאריות, עד שכמעט לא ניתן להיות אורחים באירוע מבלי לקבל מזכרת במתנה. נדמה שכולם יוצאים נשכרים מהמזכרות באירועים: המארחים מתמלאים בסיפוק בעקבות הענקת המזכרת, ואילו האורחים מרגישים מוחמאים ושהשקיעו בהם. הכניסו את המזכרות לחישוב ההוצאות הכללי שלכם מהאירוע, וזיכרו כי מדובר בהוצאה מושכלת שמשרתת גם אתכם וגם את האורחים שלכם.

 

אילו מזכרות ניתן להעניק?

 

המזכרות משתנות בהתאם לאירוע. מאחר וענף האירועים כל כך התפתח, הרי שגם תוכלו להנות ממזכרות המתאימות לאירועים שונים, ולא לרכוש מזכרות כלליות ולשבץ אותן בכל אירוע. כך לדוגמא, באירועי הברית או הבריתה, ניתן להעניק לאורחים מארזים קטנים מתוקים, עגלות תינוק המלאות בממתקים, ספרי תהילים או מחזיקי מפתחות המעוצבים באופי האירוע.

באירועי החתונה לדוגמא, בהם נהוג במיוחד להעניק מזכרות לאורחים, ניתן להעניק כמתנה כוסות שוטים, תיק קטן של חתן וכלה המלא בסוכריות או נרות בדמות חתן וכלה. המזכרות האלו מעלות חיוך בפניהם של האורחים ומבטיחות כי הם יזכרו את האירוע שלכם לטובה. מגוון רחב של מזכרות נוספות תוכלו לשלב בימי הולדת, מסיבות רווקות ואירועי החינה.

 

אז איך הופכים את המזכרות לאישיות יותר?

 

המטרה במזכרות היא לבנות גשר בין לבבות המארחים ובין לבבות האורחים. אתם רוצים להפוך את המזכרת שלכם לאישית יותר? התשובה לכך היא צילומי משפחה. לא משנה איזו מזכרת החלטתם להעניק לאורחים, בעת שתבצעו טרם האירוע סשן של צילומי משפחה ותשדכו את התמונה למזכרת, אתם מבטיחים לעצמכם מזכרת אישית ביותר לאורחים שלכם. חוגגים את לידת התינוק החדש במשפחה? חוגגים חתונה או אירוע משפחתי אחר? העניקו את המזכרת שלכם לאורחים עם תיעוד שלכם, המארחים. בצורה שכזו, המזכרת מקבלת נופח אישי ומבטיחה לכם כי היא תעורר אפקט מרגש בקרב האורחים. את הצילומים תוכלו לערוך בסטודיו או בחלל חיצוני לבחירתכם.

Add to cart
×
דילוג לתוכן