קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

איזו מתנה תעניקו ליולדת?

לא משנה כמה מתנות תעניקו לאורך כל השנה באירועים שונים, נדמה כי האירוע המרגש ביותר להעניק בו מתנה הוא באירוע לידה. הרגע שבו מגיעים לעולם חיים חדשים הוא רגע שאיש לא יכול להישאר אדיש אליו ואת ההתרגשות הגדולה מתעלים המון פעמים באמצעות הענקת מתנה ליולדת. בת משפחה, חברה טובה או קולגה לעבודה ילדה ואתם רוצים לפנק אותה? אלו המתנות המובילות שתוכלו להעניק לה – החל ממארז מפנק ועד מתנה על קנבס.

 

מארז גדול ומפנק לרך הנולד

 

האופציה הראשונה וגם זו הפופולארית ביותר היא להעניק מארז יולדת מפנק הכולל את כל שאפשר לבקש. בעוד ישנם אירועים בהם נהוג להעניק במתנה כסף מזומן, באירועי ברית ובריתה וגם ללא כל קשר לאירוע גדול הנערך, נהוג להעניק מתנה שנבחרה בקפידה עבור היולדת. המארזים הגדולים חוסכים מהיולדת המון טירחה וגיחה אל חנות התינוקות. מארזים אלו מכילים בתוכם מוצצים, בקבוקים, מגבות, בגדי גוף, קישוט לעגלה, מוצרי פרפומריה ואפילו דובי לעגלה.

המארזים מגיעים במגוון רחב של מחירים בהתאם לגודל המארז, כך שאתם יכולים לקבוע כמה תשקיעו ובהתאם גם להעניק את המארז החביב והמתאים לכם ביותר. גם מתנה בודדת עושה את העבודה עם הענקת תשומת הלב, אך מארז גדול יוצר אפקט וואו מרגש שלא ניתן להישאר אדישים אליו.

 

יומן לתינוק – מתעדים כל צעד וצעד

 

אם אינכם רוצים להעניק מארז עם מגוון פריטים, תוכלו להעניק במתנה את יומן הצעדים הראשונים. קצב הגדילה של התינוקות הוא לא באמת קצב שניתן לעקוב אחריו, כך שכל שיוכלו ההורים לעשות על מנת לצפות בגדילה הוא לתעד אותה ולהביט בה בדיעבד. יומן זה הוא יומן ריק ברובו, המאפשר להורים להדביק תמונות ולהוסיף מלל. כך, ההורים הטריים יוצרים לעצמם יומן אישי עם כל הרגעים המרגשים של תינוקם.

 

מתנה על קנבס – מתנה אישית

 

אתם והיולדת הטרייה חברים של שנים? אתם בני משפחה שאוהבים אותה יותר מכל אחד אחר? תוכלו להעניק לה מתנה אישית יותר בדמות מתנה על קנבס. כיום ניתן להדפיס תמונה משותפת שלכם על קנבס ולהעניק לה בצירוף הקדשה, או לחילופין להדפיס תמונה של הרך הנולד וכך להעניק להורים הטריים את התמונה המודפסת הראשונה של התינוק.

Add to cart
×
דילוג לתוכן