קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
קוד קופון של 5% הנחה לרוכשים דרך האתר: EXTRA5
לוגו משלוח
משלוחים מהירים לכל הארץ
אייקון wishlist

איזו מתנה נהוג להביא לביקור בית אצל היולדת?

אתם לא יכולים לחכות להודעה מבן זוגה של היולדת: "אנחנו משתחררים מבית היולדות, אתם יכולים להגיע ולבקר אותנו בבית!". לשמחתכם, הימים בהם היולדת עוד מבלה בבית היולדות מאפשרים לכם לרכוש לה מתנה, לכתוב לה ברכה מרגשת ולפנות משבצת זמן בלוח הזמנים שלכם על מנת לבקרה.

רבים תוהים איזו מתנה נהוג להעניק ליולדת הטרייה, וגם די בצדק. מצד אחד, צפוי אירוע גדול – ברית או בריתה. מצד שני, אתם רוצים לחבק אותה, לאהוב אותה ולראות את הרך הנולד כעת. התשובה לפניכם:

כמה כסף נהוג להשקיע במתנה ליולדת?

אין תשובה חד משמעית. התקציב לרוב נקבע בהתאם למידת הקירבה שלכם אל היולדת. קחו בחשבון כי במידה ואכן צפוי אירוע קרוב בעתיד, כדאי להגדיר תקציב ל-2 המתנות: זו שתעניקו עכשיו וזו שתעניקו באירוע הגדול. בביקור הבית נהוג להעניק מתנה ולא כסף מזומן, כאשר ישנה מתנה אחת שחשוב מאד להימנע ממנה: כרטיסי המתנה הנטענים. הדבר האחרון שתרצו הוא להוציא את היולדת הטרייה מהבית לטובת מימוש כרטיס המתנה.

אז מה כן מעניקים לה בביקור הבית? פתוחות בפניכם שלל אפשרויות ובשלל תקציבים, לדוגמא:

– בגדי גוף וגרביים

– מוצצים ובקבוקים

– שמיכה מפנקת

– תכשירי פינוק

– קישוט לעגלה ועוד…

מתנה ליולדת: מתנה אישית או קבוצתית?

אין באמת משמעות להרכב המעניק את המתנה, אלא אך ורק לכוונה המגולמת בה. תוכלו בהחלט להגיע לביקור בית בהרכב של כמה חברים, קולגות, שכנים או בני משפחה. בסופו של דבר המתנה היא החיבוק שלכם והדרך שלכם להביע את ההתרגשות. כן חשוב לתאם עם היולדת מראש את הביקור, ולהבטיח כי היא ערוכה לארח אתכם, וכי הביקור חופף לשעות השינה של התינוק.

"מדוע לא ביקור בבית היולדות?"

מרבית היולדות מעדיפות לבלות את הימים הראשונים ללא ביקורים. זהו הזמן הרגיש בו כל יולדת רוצה להיות עטופה על ידי בני המשפחה הקרובים בלבד, ולא להיות עסוקה באירוח מבקרים. אלו מכם שרוצים להיות ברגעים המרגשים בבית היולדות בכל זאת, יכולים לשלוח לה מארז מתנה בהפתעה.

בני משפחה של היולדת? תוכלו לפנק אותה אפילו יותר

החברים והמכרים של היולדת, מעניקים לה מתנה מקסימה שמטרתה תשומת לב והבעת אהבה. עם זאת, במידה ואתם חלק מהמעגל הקרוב ביותר של היולדת – הורים, אחים ובני משפחה אחרים, תוכלו להעניק לה מתנה גדולה יותר. ישנן מתנות השמורות רק לבני המשפחה, כדוגמת עגלות תינוק מומלצות, רהיטים לחדר התינוק או אביזרים אחרים התורמים לגידול התינוק.

Add to cart
×
דילוג לתוכן